Windykacja należności

Windykacja Balance Polska to innowacyjna forma działania oparta w pierwszym kroku na analizie dłużnika i indywidualnie dobranych metodach odzyskiwania należności z naciskiem na działania przedsądowe.

Skuteczność poparta 15 letnim doświadczeniem.

Brak minimalnej kwoty

Brak wymagań co do minimalnej kwoty zobowiązania. Z nami odzyskasz każdą kwotę, którą Dłużnik powinien Ci zapłacić.

Przejrzyste zasady

Odzyskamy nieuregulowane należności od Dłużnika i ustalone % wynagrodzenie pobieramy wyłącznie od skutecznie odzyskanych i rozliczonych na poczet zadłużenia kwot.

Elastyczne warunki współpracy

Współpraca dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów. Obsłużymy zarówno jedno zlecenie jak i wesprzemy stałą obsługę dochodzenia wierzytelności.

Najwyższa skuteczność

98% spraw zakończonych na etapie polubownym dzięki analizie Dłużnika i opracowaniu strategii przed rozpoczęciem windykacji.

balance-polska-600x800_02

Efektywność i skuteczność

W Balance Polska stawiamy na indywidualne i elastyczne podejście, szybkość i precyzję działań opartych o nowoczesne i nieszablonowe strategie windykacji, które pozwalają nam skutecznie reprezentować interesy naszych Klientów.

15 letnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół ekspertów w szerokim przekroju dziedzin prawa, finansów, psychologii i biznesu oraz szerokie wachlarz narzędzi finansowych oraz prawnych pozwala z sukcesem znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszych sytuacji z którymi spotykamy się u Dłużnika.

W prowadzonych przez nas postępowaniach dbamy o dobre imię naszych klientów a także o utrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych z Dłużnikami.

Balance Polska to:

Windykacja należności, których termin płatności upłynął, w skutecznej formule wynikającej z analizy sytuacji gospodarczo-prawnej Dłużnika.

Windykujemy należności główne, odsetkowe, poboczne z obrotu gospodarczego wynikające między innymi z faktur VAT, not odsetkowych, nakazów zapłaty, kaucji gwarancyjnych oraz innych udokumentowanych wierzytelności.

Windykacja należności obejmuje:

 • Nadzór nad terminowością i poprawnością płatności.
 • Szybka ocena profilu dłużnika oraz osób decyzyjnych w firmie.
 • Monitowanie wezwań do zapłaty (w różnej formie i o różnej treści).
 • Windykacja terenowa.
 • Negocjacja warunków płatności (przygotowanie ugody i harmonogramu płatności).
 • Doradztwo w zakresie celowości i sposobów dalszej windykacji.
 • Obsługę prawną i wsparcie merytoryczne podczas postępowania sądowego.
 • Działania detektywistyczne (ustalanie majątku dłużnika).
 • Kompleksowe działania prowadzące do szybkiego uruchomienia czynności egzekucyjnych.
 • Nadzór i koordynacja postępowania egzekucyjnego.
 • Raportowanie bieżącej sytuacji przez indywidualnego opiekuna.
balance-polska-600x800_10

Stawiając na współpracę z Balance Polska zyskujesz:

Profesjonalne doradztwo w zakresie windykacji należności, pewność rzetelnej i precyzyjnej obsługi na każdym etapie postępowania - od monitoringu płatności i windykacji polubownej, przez windykację sądową i egzekucyjną po nadzór oraz koordynację zadań komorników.

Korzystając ze wsparcia w zakresie odzyskiwania należności mogą Państwo także skorzystać z pełnego pakietu obejmującego kompleksową bazę usług Balance Polska, bądź też dostosować konkretne działania do aktualnych potrzeb.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami a my z pewnością doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Masz Dłużnika? Nie opłaca się czekać!