O naszej firmie

Balance Polska Sp. z o.o. to nowoczesny podmiot działający na rynku finansowym B2B, oferujący Kompleksowe Zarządzanie Należnościami oraz Finansowanie bieżącej działalności Przedsiębiorstw poprzez Faktoring, Wykup Wierzytelności, Windykację Należności, Obsługę Prawną i Egzekucyjną, Restrukturyzację Zadłużenia, Monitoring Należności, Wywiad Gospodarczy, Kredyty Obrotowe, Pożyczki.

Specjalistycznie przygotowane usługi, między innymi: Wykup Wierzytelności oraz Faktoring pozwalają w niezwykle prosty i przystępny sposób na zachowanie pełnej płynności finansowej i optymalizację przepływu środków pieniężnych dla każdego, współpracująceg z nami Przedsiębiorstwa.

W 100% własny kapitał oraz w pełni wykwalifikowana kadra pozwala sprostać wymaganiom naszych Klientów poprzez analizę, przygotowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązń oraz dogodnych warunki współpracy.

„Połączenie Sił to początek,
Pozostanie Razem to Postęp,
Wspólna Praca To Sukces”
-Henry Ford-
Działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku jako firma SOLVERE z Dąbrowy Górniczej (utworzona na kapitale ludzkim popartym wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami oraz znajomością zmieniającego się rynku). W wyniku rosnącego zapotrzebowania świadczonych usług oraz ciągłego rozwoju firmy, SOLVERE Krystian Nobis zostało przekształcone w Balance Polska Sp. z o.o.. Pozwoliło to na kontynuacje dotychczasowych działań na rynku Polskim oraz Europy Zachodniej oraz poszerzenie i rozwój proponowanych usług.

W chwili obecnej posiadamy przedstawicielstwo w największych miastach Polski co pozwala na efektywne prowadzenie działań na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jednocześnie życząc owocnej współpracy.
„Balance Polska - Solidne Wsparcie w Biznesie”